ЗНО-2021: тестування з хімії складали майже 10 тисяч осіб


Опубликованно 23.05.2021 19:40

ЗНО-2021: тестування з хімії складали майже 10 тисяч осіб

Сьoгoдні, 21 трaвня, у пeршoму тeстувaнні oснoвнoї сeсії ЗНO-2021 — з xімії — взяли учaсть 9885 oсіб, щo становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих. Оборона це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає УНН з посиланням в Міносвіти.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих — 87,5% — зафіксовано в Рівненській області, найменший — 58,7% — у Кіровоградській. Дані в области регіонам можна побачити ось здесь.

6 учасників ЗНО не були допущені впредь до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії если оголошено до 6 червня. Із завданнями сертифікаційної роботи з хімії можна ознайомитись у розділі “ЗНО-2021. Хімія”.

“Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які приставки не- змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії минуя причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися с целью участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати раньше регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, грамота, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше оборона умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО”, — зазначили у МОН.


banner14

Категория: Высшее образование