У МОН розповіли, як убезпечують украі?нських дітеи? в навчальних закладах. У школах вважають, що рекомендаціи? недостатньо


Опубликованно 13.05.2021 07:05

У МОН розповіли, як убезпечують украі?нських дітеи? в навчальних закладах. У школах вважають, що рекомендаціи? недостатньо

В укрaїнськиx шкoлax з відпoвідaльністю стaвляться дo бeзпeки учнів під чaс нaвчaльнoгo прoцeсу з викoнaнням всіx кoмплeксниx зaxoдів.

У зaклaдax oсвіти прoтягoм oстaнніx рoків зa ініціaтиви кeрівників шкіл встaнoвлeнo муніципaльну oxoрoну тa eлeктрoннo-прoпускні систeми дoступу. Прo цe у відпoвіді нa зaпит УНН зaзнaчилo Міністeрствo oсвіти і науки України.

У МОН зазначають, що однією з умов безпеки учнів є укладення договорів з охоронними підприємствами, а також встановлення у школах системи відеоспостереження та впровадження електронно-пропускних системи доступу до самого закладу освіти.

У той же период, в закладах освіти основною проблемою правил безпеки залишається відсутність муніципальної охорони чтобы дітей, що посилює рівень небезпеки. Насчет це в коментарі УНН розповіла директорка Київської школи № 5 Світлана Олексюк.

“Необхідно негайно вживати заходів ради того, щоб забезпечити муніципальною чи спеціальною охороною коштом громади міста Києва в кожній школі, адже найняті пости охорони батьками невыгодный виконують тих функцій і не мають полномочия взагалі бути в комунальних школах. Необхідно встановлення камер, слідкування вслед цими відеокамерами по всьому периметру шкільних дворів та приміщень”, - зазначила директорка.

Олексюк наголосила, що переплет з охороною є в багатьох школах. В ролі охоронців виступають вахтери та сторожі, які, частіше вслед все, є літніми людьми. А в якості контролю безпеки, питомник створила особисту систему, за якою, батьки та діти можуть потрапити задолго. Ant. с школи лише у відведені години. В целях цього, особисто повідомляється розклад, який невыгодный оприлюднюється на офіційних джерелах.

“Ми знаходимось у центрі міста біля ботанічного саду. Ми повністю закрили територію школи. Всі знають розклад відкриття школи і воріт, коль діти та батьки заходять. Це відбувається в певний время, потім ми закриваємось. І це додало нам обычай та безпеку. Тому що, у нас група продовженого гуляє держи вулиці, а одночасно це 300 дітей. І ми безвыгодный могли дозволити, щоб в цей часы на території школи блукав всего лучшего-хто. У випадку, якщо хтось з батьків ли родичів має потрапити під время закриття воріт до школи, ми надаємо певні контакти, щоб вони могли в особистому порядку зателефонувати та їм вийшли сверху зустріч і пропустили. Ми попросили дотримуватися певних правил ще давнёшенько”, - зазначила Олексюк.

Та отнюдь не дивлячись на це, директорка запевняє, що певні дотримання заходів безпеки до сих пор ж є. Так, у школі почалися встановлювати камери, які підключені до самого Київських груп реагування.

“У нас почалося встановлення камер. І, дійсно, в граница шкільного двору і частково вхід в школу перекривається. Але дуже важливий не уходи в тому, чи розуміють батьки, чому обмежено вхід прежде школи. Тобто, якщо винести вслед рамки карантинних обмежень, то ми б хотіли, щоб була присутня ще фізична охорона, і це неважный (=маловажный) має бути бабуся-вахтер чи конвойный. У нас є відеокамери, але все одно потрібна фізична охорона. Тобто, в Києві такі комплекси дійсно почались. Ми знаємо, що камери підключені по Київських груп реагування”, - резюмувала директорка.

Вранці 11 травня 19-річний Ільназ Галявієв влаштував масове вбивство у школі №175 в Казані, у якій він раніше вчився. В результаті стрілянини загинули дев'ять осіб, в тому числі семеро дітей, 21 людина була поранена. Усі загиблі напередодні були опізнані. 12 травня в Татарстані оголошено в дневное время ??жалоби. Сьогодні, 12 травня, у Казані у РФ повинні відбутися похорони загиблих.

Хлопець відкрив стрілянину по части учнях з рушниці Hatsan Escort, яку легально купив из-за місяць до цього. Після бійні стрілок добровільно здався поліції.

Як из чего следует відомо раніше з російських ЗМІ, Галявієв був "неконфліктним" студентом, який усвідомив себя "богом" і легально купив ружье.


banner14

Категория: Высшее образование